Sport

Zyrtare: Transferimi i parë në “Epokën Shkëmbi”

Diar Miftaraj do jetë lojtari më i ri i Ballkanit, raporton Gazeta Olle.

Ish-mesfushori i Prishtinës që së fundmi u paraqit tek Drenica do të jetë dhurata e parë e Presidentit Kabashi për trajnerin e ri, Bledi Shkëmbin.

Lajmi u bë i ditur nga faqja zyrtare e suharekasëve.

“Mesfushori i palodshëm ne të kaluaren ka mbrojtur ngjyrat e skuadrave FC Besa, FC Prishtina dhe së fundi FC Drenica, ndërsa nga sot Diar Miftaraj do të bart fanelën e portokallt.Na priftë e mbara”- shkruhet ndër të tjera në njoftim.

Postime të ngjajshme
Sport

Prishtina rikthehet në kryeqytet me një dhuratë të veçantë nga Barcelona

Sport

Erdin Hashani: Kjo është skuadra favorite për ta fituar Kupën e Kosovës

Sport

Zyrtare: Klubi i madh kroat ia beson detyrën e trajnerit, Paolo Tramezzanit

Sport

Trepça ’89 huazon yllin e Ballkanit