Sport

ZYRTARE: Sulmuesi 20 vjeçar vazhdon bashkëpunimin me Ballkanin!

Sulmuesi, Albin Berisha e ka vazhduar bashkëpunimin me Ballkanin, shkruan Gazetasheshi.com.

Portokallinjët e kanë arritur një akord me 20 vjeçarin, derisa ai do të qëndroj të therandasit deri në vitin 2025.

Postimi i plotë:

Të dashur tifozë. Sulmuesi ynë Albin Berisha ka vazhduar bashkëpunimin me klubin tonë deri në vitin 2025. Suksese Albin. Na priftë e mbara

Berisha me parë ka luajtur për Laçin, Kukësin U19 dhe Lirinë.

Postime të ngjajshme
Sport

Real Madridi pa pesë futbollistë të rëndësishëm ndaj Valencias

Sport

Drenica, liderja e re e Superligës: Tahir Lushtaku synon daljen në garat evropiane me skuadrën nga Skënderaj

Sport

Eksperti britanik inspektoi fushën e stadiumit “Fadil Vokrri”

Sport

Tetë pjesëmarrës nga Kosova do të vijojnë kursin evropian për administratorë sporti