Sport

Zyrtare: Skuadra e njohur italiane shkarkon trajnerin

Skuadra e AS Romës do ta largoj nga detyra trajnerin, Paulo Fonseca në fund të këtij sezoni.

Lajmin për largimin e trajnerit e ka bërë të ditur klubi përmes rrjeteve sociale.

“Klubi njofton se trajneri, Paulo Fonseca do të largohet në fund të sezonit”, shkruhet në njoftimin e skuadrës romake.

Roma këtë sezon ka grumbulluar 55 pikë dhe gjendet në pozitën e shtatë.

Postime të ngjajshme
Sport

Formacionet zyrtare: Dukagjini – Llapi

Sport

Ylli i Kosovës bën debutimin në Bundesliga me Schalken

Sport

Premi e majme për Dukagjinin, nëse sonte triumfojnë në finale të Kupës

Sport

UEFA cakton gjyqtarin për finalen e madhe të Ligës së Kampionëve