Sport

Zyrtare: Samir Sahiti rikthehet te Vëllaznimi

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Futbollisti i njohur Samir Sahiti është rikthyer te skuadra gjakovare e Vëllaznimit, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka konfirmuar Sahiti në rrjetet sociale.

Ky është njoftimi i Samir Sahitit.

Nga Sot Rikthehem te KF VËLLAZNIMI, Jam Krenar që prap do ta veshë këtë fanell me Peshë shumë të Madhe…Faleminderoj Kryesin e Klubit dhe Shtabin Teknik e veqanerisht Besnik Biki Gojani ,Ju Premtoj Angazhim Maximal, Qyteti i Gjakoves Meriton te Luftoj për Trofe…

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv