Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Rahoveci po vazhdon të përgatitet për edicionin e ri 2021/22.

Enis Stublla është përforcimi i ri i Vreshtarëve, shkrua Gazeta Olle.

Stublla vjen nga skuadra e Llapit dhe shihet si një futbollist me perspektivë.

“Enis Stublla lojtar me perspektiv i cili vjen nga KF Llapit eshte transferimi i ri i klubit. Miresevjen Enis”, thuhet në njoftimin e klubit.

Kujtojmë se Rahoveci në edicionin e ri garon në Ligën e Parë, pasi në sezonin e fundit arriti të promovohej pas një sezoni fantastik në Ligën e Dytë, të cilën e mbyllën si nënkampionë.

Kaltërebardhët në sezonin e ri luajnë në Grupin A.

Postime të ngjajshme
Sport

Ahmeti tregon kur do të hapet stadiumi i ri në Lipjan, Rizani e kundërshton atë fuqishëm

Sport

Ndodh edhe kjo: Është 60 vjeç, zëvendëspresident, i kërkuar nga Interpoli dhe debuton në futbollin profesionist

Sport

Plotë ndryshime, ky pritet të jetë formacioni i Realit ndaj Mallorcas

LajmeSport

Ideja interesante e Përparim Ramës për stadiumin “Fadil Vokrri”