Sport

Zyrtare: Prishtina nënshkruan me tre futbollistë të rinj

FC Prishtina ka konfirmuar marrëveshjet e reja me disa futbollist.

Skuadra e Prishtinës është duke vazhduar me komponimin e ekipit në prag të fillimit të sezonit të ri.

Së fundmi ekipi nga ‘Kryeqyteti’ ka vendosur të vazhdojë bashkëpunimin me futbollistët Gentrs Leci, Ernis Topalli dhe Olti Mehmeti.

Lajmin për rinovimin e kontratave me këta futbollist e ka bërë të ditur vetë ekipi i Prishtinës përmes një postimi në llogarinë e tyre në facebook.

Klubi poashtu ka bërë të ditur që do të ketë transferime të tjera të kontratave ditëve në vazhdim.

Kujtojmë që sezoni i ri në Superligën e Kosovës nis më 21 gusht.

Postime të ngjajshme
LajmeSport

Joshua - Usyk, këtu mund ta shikoni "LIVE" meçin!

LajmeSport

Momenti kur Florian Marku shpallet kampion

LajmeSport

FLORIAN MARKU TRIUMFON PËRBALLË BOKSIERIT UKRAINAS NË LONDËR

LajmeSport

Mbyllet rundi i pestë në ndeshjen Marku – Prodan, këto janë disa nga lëvizjet e menqura të boksierit shqiptar