Sport

Zyrtare: Patrick Vieira merr drejtimin e skuadrës së njohur angleze

Tashmë është zyrtare, Patrick Vieira është trajneri i ri i Crystal Palace, shkruan Zeri.info.

Lajmi është bërë i ditur sot nga klubi anglez, përmes një njoftimi në faqen zyrtare të klubit.

Crystal Palace FC ka bërë të ditur se 45-vjeçari ka nënshkruar kontratë të vlefshme deri më 2024.

Legjenda franceze e futbollit, Patrick Vieira, në të kaluarën ka drejtuar skuadrën amerikane, New York City, dhe atë franceze, Nice.

Postime të ngjajshme
Sport

Publikohet ranglista e re e FIFA-së, ja ku rënditet Kosova

Sport

Superlajm për Edon Zhegrovën

Sport

Aguero arrin te Barcelona dhe shpenzon gjysmë milioni euro për të blerë një veturë të re

Sport

Vëllaznimi bën goditjen e radhës në merkato