Sport

Zyrtare: Një tjetër futbollist largohet nga Drenica

Gentrit Dumani ka njoftuar se më nuk do të jetë pjesë e Drenices.

Ky është njoftimi.

Dua t’iu njoftoj që kontrata ime me FC Drenicen më ka skaduar, dhe jam lojtar i lirë.

Falenderoj ish presidentin e klubit Ilir Veliqi, trajneret qe kemi punuar dhe tifozerin Shqiponjat e Zeza.
Se shpejti do t’iu njoftoj me skuadren e re. /blicmedia.net

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina