Sport

Zyrtare: Ndeshjen Deçiç – Drita mund ta shikoni në këtë televizion kosovar

Drita nesër do ta zhvillojë ndeshjen kthyese në Conference League ku për kundërshtar e ka skuadrën shqiptare nga Tuzi, Deçiç.

Sfida e parë është mbyllur me epërsi të Dritës e cila triumfoi me rezultat 2:1, dhe sigurisht që atje udhëton me përparësi.

Ndeshja luhet në Mal të Zi nga ora 20:45 dhe tashmë është zyrtare që ajo do të transmetohet në platformën Artmotion.

Postime të ngjajshme
Sport

Babai i Arbër Zenelit e mohon kategorikisht se ylli kosovar i ka këputur ligamentet

Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale