Sport

Zyrtare: Milani firmos me një lojtar të talentuar

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

AC Milan ka nënshkruar përfundimisht talentin 16-vjeçar italian, Jordan Amore Pio, sipas raportimeve të mediave në Itali.

Raporti detajon se si kuqezinjtë kanë regjistruar zyrtarisht sulmuesin 16-vjeçar, i cili e filloi karrierën e tij me SPAL para se të bashkohej me Piacenza, përcjellë Reporteri.net.

Skuadra e Milanit tregojnë se janë në gjendje që të firmosin me lojtar të rinj, dhe të punojnë me ta që të janë të gatshëm për ta ndihmuar skuadrën e tyre.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv