Sport

Zyrtare: Meçi Robin Krasniqi – Dominic Bosel do të transmetohet direkt në këto kanale televizive

Robin Haxhi Krasniqi do ta zhvillojë përballjen e radhës këtë fundjavë, raporton FrontOnline.

Saktësisht, boksieri nga Kosova do ta zhvillojë revanshin ndaj gjermanit, Dominic Bosel të shtunën.

Krasniqi tashmë ka kryer përgatitjet e fundit në Magdeburg para përballjes të së shtunës.

Gjithashtu, ai ka bërë me dije se meçi do të transmetohet direkt në Klan Kosova, Art Motion, si dhe në 25 kanale tjera ndërkombëtare.

Ndryshe, përballja Krasniqi – Bosel zhvillohet të shtunën në “Getec Arena”.

Postime të ngjajshme
Sport

U rrit në La Masia, rrëfehet Balliu: Ja pse u largova nga Barcelona

Sport

Carabao Cup kthehet me tri sfida, vëmendja në "Stamford Brigde"

Sport

Veprim i mirë nga Rashica, viziton Ambasadën e Kosovës në Britani të Madhe

Sport

Sot zhvillohet ndeshja e Superkupës Kosovë-Diasporë, Llapi – Kosova Düsseldorf