Sport

Zyrtare: Manchester United transferon një super mbrojtës

Skuadra e Manchester United ka zyrtarizuar transferimin e radhës.Mbrojtësi i majtë i Portos, Alex Telles do të veshë fanellën e Manchester United këtë sezon.

Ai ka nënshkruar kontratë 4 vjeçare me gjigantin anglez, me mundësi vazhdimi për një vit.Në 5 sezone sa ka luajtur tek Porto, Telles ka shënuar 26 gola dhe ka dhuruar 50 asistime.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin