Sport

Zyrtare: Malishevës i largohet edhe një tjetër futbollist

Malisheva sezonin e ri garat do t’i bëjë në Superligën e Kosovës.

Gjatë këtyre ditëve klubi ka transferuar disa futbollistë, por edhe ka pasur largime.

Edhe futbollisti i cili ka qenë titullar i padiskutuar te Malisheva, Gentrit Bislimi, i ka ndarë rrugët me klubin.

Bislimi përmes një postimi e ka falënderuar kryesinë për korrektësinë dhe punën e palodhshme.

Më poshtë e keni postimin e Bislmit pa ndërhyrje

Teë dashur miq dhe ju sportdasheës, me kete postim po ju informoj qeë nga sot nuk do teë jem meë pjeseë e klubit FC MALISHEVA.

Mireënjoheës dhe faleënderues do teë ju jem cdo here Qytetit dhe klubit te Malisheves.

Falemnderit Kryesis per korrektsin dhe punen e palodhshme

Falemnderit MALISHEVEë.

Postime të ngjajshme
Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina

Sport

Muriqi flet rreth së ardhmes së tij

Sport

Napoli hedh ne gjyq Elseid Hysajn, kjo është arsyeja