Sport

ZYRTARE: Llapi “rrëmben” futbollistin brazilian nga kundërshtari direkt i Conference Leagues

Bianor Neto është futbollisti më i ri i Llapit.

Klubi ka njoftuar përmes faqes zyrtare, se ka arritur marrëveshje me qendërmbrojtësin brazilian, shkruan Gazeta Olle.

27-vjeçari së fundmi ishte pjesë e Shkupit, kundërshtarit të Llapit në Conference League.

Neto ka nënshkruar kontratë një vjeçare me bardhekaltrit.

Në edicionin e fundit, Neto u paraqit në 35 ndeshje zyrtare për Shkupin (34 në Prva Liga dhe një në kualifikimet e Europa Ligës), duke arritur të realizoj tre gola në 3024′ minuta të luajtura.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina