Sport

Zyrtare: Llapi konfirmon largimin e radhës

Ashtu siç raportoi Olle ditë më parë edhe ndodhi.

Steven Hoffman nuk do të jetë më pjesë e KF Llapit.

Portieri afrikano-jugor mbrojti portën e skuadrës nga Podujeva në shumicën e ndeshjeve të stinorit vjeshtor, por pavarësisht disa penalltive të pritura dhe tre ndeshjeve pa pësuar gol, ai prapë nuk e bindi trajnerin, Tahir Batatina.

Kontrata është ndërprerë me marrëveshje të dyanshme.

Llapi ka siguruar shërbimet e kroatit, Marijan Coric i cili do të duelojë me Giaccomo Navën për pozitën e titullari

Postime të ngjajshme
Sport

”Gjilani është favorit për të triumfuar në Kupën e Kosovës”

Sport

Barcelona në krizë, Milan synon t’ia “rrëmbejë” dy yjet

Sport

Shikoni gjashtë super golat nga ndeshja Gjilani – Struga

Sport

Konfirmohet nga të dyja klubet, Superkupa në dyshim për tu luajtur, kjo është arsyeja