Sport

ZYRTARE: Lewandowski, futbollisti më i mirë i vitit nga UEFA

Sot në Gjenevë të Zvicrës është hedhur shorti i grupeve në Ligën e Kampionëve.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni mësuan grupin e tyre dhe kundërshtarin potencial, shkruan IndeksOnline

Ndërkaq, UEFA dhuroi edhe çmimin për sulmueisn më të mirë të vitit 2020, çmim ky që i takojë, Robert Lewandowskit të Bayernit.

Postime të ngjajshme
Sport

Lista e golashënuesëve më të mirë pas javës së shtatë

Sport

Zekirija Ramadani pa “doreza”: Si e vlerëson punën te FC Prishtina, pse nuk foli me Dallkun për skuadrën dhe kush janë dy yjet e skuadrës me të cilët është i pakënaqur?

Sport

Formacionet e mundshme: Celtic – Milan

Sport

Flet Arbnor Morina: Tregon pse Arbëria po ka rezultate kaq të mira dhe cilat janë synimet