Sport

Zyrtare: Lazio e blenë “Lionel Messin e ri”!

Skuadra e Lazios ka arritur të bëj një goditje të fuqishme për të ardhmen.

Ata kanë transferuar mesfushorin 16 vjeçar, Luke Romero, transmeton Indeksonline.

Romero që nga sot do tëj etë pjesë e ekipit nga kryeqyteti italian.

Ai është argjentinas dhe për shkak të kësaj dhe stilit të lojës që ka cilësohet si “Lionel Messi i ri”.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë