Sport

Zyrtare: Ky futbollist largohet nga Llapi

Tashmë është zyrtare, mesfushori Llapit, Ersil Ymeri nuk do të jetë më pjesë e klubit nga Podujeva.

Ishte vet mesfushori Ymeri ai që përmes një postimi zyrtar në ‘Facebook” e bëri të ditur largimin e tij nga klubi i Llapit, shkruan IndeksOnline

Ymeri përmes këtij postimi falënderon tifozët e klubit dhe kryesinë.

Pershendetje !Nga sot nuk jam me pjes e ekipit te K.F. Llapi. Nje periudh qe do jet gjate ne memorien time per sezonin e mire qe bera dhe per mbeshtetjen maksimale qe me kan dhene tifozat. Falenderime per stafin drejtues per presidencen e klubit , per te gjith pjesetaret qe kam pasur mundesi te punoj ne klub dhe kenaqesi qe kam punuar me djem te mrekullushem . Ultras Legjendat dhe 1932 do jeni gjithmon ne zemren time , nje tifozeri qe shpresoj qe shum shpejt te shperblehen me suksese

Shum suksese ne vazhdim K.F Llapi ! I juaji Ersil Ymeri 6 .

Postime të ngjajshme
Sport

Munishi kapet me drejtorin e Dritës: Veç për volejboll mundesh mem fol

Sport

Shtatë futbollistë shqiptarë tek Lokomotiva e Zagrebit, ja sa është paga mesatare tek klubi kroat

Sport

“Skifterat” me komunikatë publike: Qëndrojmë prapa Gjilanit dhe vendimeve të presidentit Zuka

Sport

Ibrahimi paralajmëron Drenicën para takimit të së martës