Sport

Zyrtare: Ky është trajneri i ri i Ballkanit

Bledi Shkëmbi do të jetë trajneri i ri i Ballkanit, raporton Gazeta Olle.

Shkëmbi ka bindur presidentin, Arsim Kabashi për t’i marrë në dorë frenat e skuadrës.

Lajmin e bëri të ditur vetë skuadra përmes faqes zyrtare duke treguar se kishte shumë konkurrent, por Shkëmbi ishte ai që bindi më së shumti.

Trajneri i ri do të nisë stërvitjet në ditët e para të Janarit 2021 me grupin e plotë teksa do përgatitet për stinorin pranveror.

Kjo do jetë aventura e tretë për të pasi më parë udhëhoqi Lirinë dhe Teutën.

Postime të ngjajshme
Sport

Toverlani krahason klubin e madh anglez me Prishtinen

Sport

Zyrtarizimi i radhes te Flamurtari çështje kohe!

Sport

Bilbao befason edhe Barcelonën, fiton Superkupën e Spanjës

Sport

Lewandowski thyen rekordin e legjendës Gerd Muller