Sport

Zyrtare: Ky është orari i plotë për ndeshjet e Ligës së Kampionëve

Tashmë është publikuar edhe kalendari për ndeshjet e fazës së gurpeve në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Skuadrat elitë të këtij kompeticioni kanë mësuar dje kundërshtarët e tyre në grupe, ku do të kemi përballje mjaft të frikshme, përfshirë atë ndërmjet Juventusit e Barcelonës, shkruan IndeksOnline

Para pak çastesh UEFA ka publikuar edhe kalendarin e plotë të ndeshjeve në Ligën e Kampionëve, ku do të kemi ballafaqime të forta.

Juventus dhe Barcelona do të takohen me 28 tetor të vitit 2020.

Postime të ngjajshme
Sport

Dikur punëtor i ndërtimtarisë, tani firmos me Newcastle United

Sport

Premierliga vjen sot me ndeshje të mëdha

Sport

Në këtë vend dënoheni me dy vjet burg nëse s’mbani maskë

Sport

“El Clasico”: Këto janë formacionet e mundshme