Sport

Zyrtare: Ky është futbollisti i radhes i cili largohet nga Feronikeli

Mendurim Hoti me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se më nuk do të jetë pjesë e Feronikelit, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi.

Faleminderit klubit të Feronikelit, presidentit dhe trajnerëve per ngrohtësine e dhënë për 7 vite bashkëpunim.
Së bashku kaluam shume minuta, kohe të bukura e kujtime të pa harrueshme të cilat u gdhendën për të qëndruar gjithmone në memorien e secilit prej nesh.
Për këto 7 vite u rritem bashke, fituam shumë tituj me të cilët i bëmë krenar ata që na perkrahen në qdo kohe.
Faleminderit “Tigrat e zi” që ishit aty për mua , për ne të gjithëve për të na përkrahur.
Faleminderit bashkëlojtareve dhe secilit pjestarë të klubit për ngrohtësine, mirësjelljen dhe bashkëpunimin që kishim.
Faleminderit të gjithë juve që keni besuar dhe në një menyre apo tjetrën keni qendruar gjithmonë prane meje.
Historia do të na bashkojë gjithmone.
Nje pjesë e imja do të jetë përhere me ju!
Me shume respekt:M.H

Postime të ngjajshme
Sport

Gazetari i ‘The Guardian’: Norwich ka transferuar lojtarin më të mirë kosovar

Sport

Lojëra interesante dhe emocione të mëdha dhurojnë fëmijët në garat e “Play-Off-it Nacional”

Sport

Arrihet marrëveshja mes klubeve, Xhaka pritet t’i bashkohet Romës

Sport

EKSKLUZIVE: Donjet Shkodra do të transferohet te skuadra kosovare