Sport

Zyrtare: Ky është largimi i radhës te FC Prishtina

Portieri i njohur kosovar, Laurit Behluli i cili është pjesë edhe e Kosovës U21, ka ndërprer baashkpunimin me skuadrën e Prishitnës, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur Laurit Behluli në rrjetet sociale.

Ky është nfoftimi.

Përshëndetje,
Dua t’iu njoftoj se pasi nuk gjetëm akordin për të vazhduar bashkëpunimin, mora vendim që të largohem nga klubi ku u rrita për plotë 6 vite “FC Prishtina”.
Dua të falenderoj kryesin e klubit, bashklojtarët dhe gjithë trajnerët që punova me ta ndër vite.
Klubit i dëshiroj shumë suksese në garat europiane dhe në vazhdimësi.
Me respekt
Laurit Behluli

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri