Sport

Zyrtare: KFF Mitrovica bën një transferim të madh

KFF Mitrovica ka vazhduar me përforcime për të qenë sa më e fortë në vazhdim të kampionatit.

Kampioni në fuqi i Kosovës ka dobësuar rivalin për titull A&N dhe ka përforcuar radhës e saj.

‘Minatorët’ kanë prezantuar futbollisten Fleta Musaj.

Futbollistja në fjalë deri më tani ka qenë pjesë e A&N ndërsa tani do t’i mbrojë ngjyrat e KFF Mitrovicës.

Kujtojmë që pas 10 ndeshjeve në Ligën e Parë të futbollit të femrave, KFF Mitrovica mban vendin e parë me 30 pikë, ndërsa A&N është e treta me gjashtë pikë më pak.

Postime të ngjajshme
Sport

LIVE SUPERLIGA: Ky është rezultati momental në ndeshjet, Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli

Sport

LIVE SUPERLIGA: Drenica – Gjilani dhe Arbëria – Feronikeli

Sport

Superliga e Kosovës: Drenica – Gjilani, Arbëria – Feronikeli

Sport

LAJMI I FUNDIT: Policia spanjolle e arreston presidentin e Barcelonës