Sport

Zyrtare: Ja me kë do të përballet fituesi i ndeshjes Prishtina – Connah’s Quay Nomads, në raundin e tretë

Sot nga ora 14:00 në Nyon është hedhur shorti i raundit të tretë të Ligës së Konferencës.

Prishtina do të mund të ndeshet me çiftin jobartës me fituesin e ndeshjes Valur – Bodo/Glimt.

UEFA në shortin e sotëm nuk ndau skuadrat në bartëse apo jobartëse.

Por, kampionët e Kosovës fillimisht do të kenë punë me uellsianët Connah’s Quay Nomads, me të cilët do të përballen në raundin e dytë.

Postime të ngjajshme
Sport

Edon Zhegrova e merr një superlajm

Sport

Aguero arrin te Barcelona dhe shpenzon gjysmë milioni euro për të blerë një veturë të re

Sport

Vëllaznimi bën goditjen e radhës në merkato

Sport

Interi vjen me lajmin e fundit për Christian Eriksen