Sport

ZYRTARE: Ja kur do të luhet EL Clasico e parë e këtij edicioni

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Tanimë është zyrtarizuar dita se kur do të luhet El Clasio e madhe ndërmjet Barcelonës dhe Real Madridit, shkruan BlicMedia.

EL Clasico e parë e këti sezoni do të zhvillohet në stadiumin Camp Nou me 26 tetor në ora 13:00.

Orar ky shumë i pazakontë për një super përballje. /BlicMedia.net.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv