Sport

ZYRTARE: Ish-futbollisti i Gjilanit ‘firmos’ për Flamurtarin

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ish-mesfushori i Gjilanit, Ansi Nika është rikthyer sërish në Kategorinë Superiore teksa ka ‘firmosur’ për ekipin e Flamurtarit, raporton Gazetasheshi.com.

Ka qenë vetë klubi kuqezi, që nëpërmjet një postimi në faqen zyrtare, ka prezantuar 28-vjeçarin si prezantimin e radhës.

Nika rikthehet kështu në Kategorinë Superiore, pas aventurës në Kosovë me Gjilanin.

Në të kaluarën futbollisti ka mbajtur veshur fanellën e shumë skuadrave shqiptare si Ada, Vllaznia, Teuta, Kukësi, Tirana dhe Laçi.

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv