Sport

Zyrtare: Ilir Nallbani emërohet trajner i Kosovës U15

Përfaqësuesja U15 e Kosovës është bërë me trajner të ri.

Ilir Nallbani ka marrë besimin e Federatës e Futbollit e Kosovës për postin e trajnerit.

Lajmin e ka bërë të ditur vetë Nallbani në rrjetin social “Facebook”.

Njoftimi i plotë i tij:

“Zyrtare:
Selektor në ekipin Kombëtar U -15 në Federatën e Futbollit të Kosovës.
Faleminderit për mundësin dhe besimin Kryetarit z.Agim Ademi,nënkryetarit z.Bakir Burri si dhe te gjithë anëtarëve të Komitetit Ekzekutiv të Federatës Futbollit të Kosovës“.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë