Sport

Zyrtare: Hoti ndan rrugët me Llapin

Engjell Hoti është larguar nga skuadra e Llapit pas përfundimit të garave evropiane.

Hoti ka përdorur llogarinë e tij në Facebook për të njoftuar largimin e tij nga Llapi, shkruan Demokracia.com.

Ai është shprehur krenar që ka djerësitur fanellën e llapjanëve, derisa ka falënderuar bashkëlojtarët, kryesinë e klubit dhe kryetrajnerin, Tahir Batatinën.

Postimi i plotë i Hotit (pa ndërprerje):

Pershendetje,

Dua te informoj nga tani kontrata men klubin KF LLAPI ka mbaruar.

Faleminderoj Klubin LLAPI per pritjen dhe eksperiencen ne kete klub si dhe per Kryesin , Lojtaret , dhe posaqerisht trenerin Tahir Batatina

Ishte kenaqesi me punu me ni Club Si familie . Jom krenar me Lojtareve te cilet bashkepunuam deri ne suksesin e arritur Kupen e Kosoves …

Faliminderit Legjenda Edhe qyteti Podujev

Per mirpritjen cdo here..

All the best.

Postime të ngjajshme
Sport

Ardian Nuhiu se harron ndeshjen kundër Feyenoordit: Ja çka iu thash futbollistëve

Sport

EKSKLUZIVE: KF Onix arrin marrëveshje me ish-lojtarin e Llapit

Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë