Sport

Zyrtare: Gjyqtari shqiptar delegohet në gjysmëfinalen e Kampionatit Evropian

Një tjetër arritje e madhe në karrierë është konfirmuar për gjyqtarin shqiptar, Bekim Zogajn.

Zogaj ka konfirmuar se është deleguar si asistent në gjysmëfinalen e Kampionatit Evropian U21,.

Gjyqtari shqiptar nga Zvicra do të jetë gjyqtar anësor në takimin ndërmjet Holandës dhe Gjermanisë.

Zogaj edhe në të kaluarën e tij si gjyqtar ka qenë pjesë e disa ndeshjeve të mëdha dhe shumë të rëndësishme dhe puna e tij është “shpërblyer”.

Kjo përballje në të cilën ndarje të drejtësisë do të bëj edhe Bekim Zogaj zhvillohet të enjten me fillim nga ora 21:00.

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89