Sport

Zyrtare: Gashi largohet nga KEK-u

Armend Gashi me anë të një njoftimi në rrjetet soiale ka bërë të ditur se më nuk do të jetë pjesë e skuadrës së KEK-ut, shkruan BlicMedia.

Ky është njoftimi i Gashit.

Te nderuar, permes keti postim deshta te ju njoftoj qe nga sot nuk jam me pjes e FC KEk-u
Falenderoj drejtusit e klubit treneret dhe shoket e ekipit per pritjen të mir gjat 1 viti qe kaluam bashk gjithashtu edhe tifozet e qyteti.Elektricistat
Faleminderit FC KEK-u
Respekt Armend Gashi

Postime të ngjajshme
Sport

Mici flet nga Tirana

Sport

Shkëndija nënshkruan kontratë profesionale me mesfushorin 17-vjeçar

Sport

Zyrtare: Trepça ’89 ndahet me futbollistin e njohur

Sport

Tjetër futbollist konfirmon largimin nga Trepça ’89