Sport

Zyrtare: Futbollisti i njohur vazhdon bashkpunimin me klubin e FC Prizreni

Bajram Azizi ka vazhduar bashkpunimin me klubin e FC Prizreni.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi në rrjetet sociale.

Zyrtare! Zavendës kapiteni Bajram Azizi vazhdon bashkpunimin me klubin e ❤️ FC Prizreni.

✍🏻 Klub i futbollit FC Prizreni njofton se Sulmuesi këmbëshpejt Bajram Azizi edhe zyrtarisht vazhdon bashkpunimin me FC Prizreni!
Bajram Azizi ka vazhduar kontraten në diten e sotme me klubin,duke u berë kështu futbollisti i dytë mbas Kapitenit Alban Hamzaj që i beson njē projektit të ri me ide të qarta dhe afatgjatë.
Faleminderit Bajram Azizi 💪🏼💪🏼⚽️🏆⚽️💪🏼💪🏼
Klubi i Futbollit FC Prizreni i uron shumë suksese zavëndës kapitenit me fanellen e ekipit Forca Bajro 💪🏼⚽️🏆🏆⚽️💪🏼

“Shpresoj të jap më të miren për Klubin me pun dhe diciplin të përsërisim suksesin e vitit kaluar edhe kete sezon e të vazhdojme drejt një qëllimi💪🏼🏆💪🏼
Forca FC Prizreni tha sulmuesi këmbëshpejt Bajram Azizi në fjalimin e tij.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina