Sport

Zyrtare: Futbollisti i njohur largohet nga Arbëria

Futbollisti i njohur, Agron Bruqi me anë të një njoftimi në rrjetet sociale ka bërë të ditur se më nuk do të jetë pjesë e Arbërisë, shkruan BlicMedia,

Ky është njoftimi i futbollistit.

Faleminderit KF ARBËRIA
Përshendetje miq.!
Nga sot nuk do te jem më
pjesë e klubit Arberia.Faleminderit presidentit Jahir Krasniqi,kryesisë,bashkëlojtarëve te mi,si dhe tifozëve Stuhija e Kuqe.Besoi qe e kam dhënë maksimumin tim dhe nuk kam kursyer asgjë nga vetja.Ju dëshirojë shumë suksese klubit në të ardhmen në realizimin e objektivave.
Me respekt Agron Bruqi.!

Postime të ngjajshme
Sport

A ia lejon ligji italian Eriksenit të luaj përsëri për Interin?

Sport

Visoka tregon pse e zgjodhi Ferizajin dhe ka një premtim për “Ujqërit”

Sport

Mourinho me deklaratë prekëse pë Eriksen

Sport

Skandaloze: Serbo-austrikau e shanë me nënë futbollistin shqiptar të Maqedonisë