Sport

Zyrtare: Futbollisti i KF Gjakova transferohet te skuadra kroate

Futbollisti i KF Gjakova është transferuar te skuadra e Rijekës, shkruan BlicMedia.

Lajmin e ka bërë të ditur klubi në rrjetet sociale.

NJOFTIM;

Ju njoftojm se dje futbollisti ynë;

⭐BERNARD KARRICA u transferua në klubin e ri NK RIJEKA në Kroaci.

I Urojmë shumë suksese, dhe fati e shëndeti e përcjellshin gjithmonë !

❤Krenar me ty ⭐ KF GJAKOVA

Postime të ngjajshme
Sport

Eksperti i jep shpresë Eriksenit: Mund të luajë me një kusht

Sport

Astrit Selmani, i pari që e realizon “hat-trick” në Conference Leauge

Sport

“Bombardon” përsëri Muriqi, realizon gol të bukur në miqësore me Lazion

Sport

EKSKLUZIVE: Agon Llugiqi bëhet me ekip të ri