Sport

Zyrtare: Formacioni i Argjentinës kundër Perusë

Sonte, pas mesnate, në ora 01:30, do të zhvillohet ndeshja mes Perusë dhe Argjentinës në kuadër të kualifikimeve për Kupën e Botës.

Kombëtarja e Argjentinës tashmë ka publikuar formacionin zyrtar, transmeton Indeksonline.

Ky është formacioni i Argjentinës: Armani, Montiel, Martinez Quarta, Otamendi, Tagliafico, De Paul, Pardes, Lo Celso, Messi, Lautaro Martinez dhe Gonzalez.

Di Maria dhe Ocampos janë në bankë rezervë./

Postime të ngjajshme
Sport

Ballkani vazhdon me fitore, Munishi kërkon përmirësime në këtë repartë

Sport

Devolli: Nuk na mposhti Ballkani

Sport

Tabela e Superligës së Kosovës në futboll pas javës së 14-të

Sport

Drenica – Ballkani: Realizohet goli i parë