Sport

Zyrtare: Formacionet startuese të ndeshjes, Spanjë-Zvicër

Sonte nga ora 20:45 do të zhvillohet ndeshja mes Spanjës dhe Zvicrës në kuadër të Ligës së Kombëve.

Dy ekipet tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, transmeton Indeksonline.

Spanja: De Gea, Navas, Ramos, Torres, Gaya, Merino, Busquets, Oyarzabal, Olmo, Torres, Fati.

Zvicra: Sommer, Widmer, Elvedi, Schar, Rodriguez, Benito, Sow, Freuler, Xhaka, Mehmedi, Seferovic.

Postime të ngjajshme
Sport

Këta janë golashënuesit më të mirë pas tetë xhirove në Superligën e Kosovës

Sport

Këtë sezon Ballkani me Dritën po udhëheqin, por ja si dukej tabela e Superligës pas 8 javëve të sezonit të kaluar

Sport

Në mesjavë xhiroja e nëntë, super derbi në Therandë

Sport

Shkëlqeu me 2 gola dhe 1 asist, Berisha merr një notë të madhe për paraqitjen e sotme me Akhmatin