Sport

Zyrtare: Fitim Llapashtica largohet nga Vllaznia e Pozhoranit

Klubi Futbollistik ‘Vllaznia’ nga Pozherani ka mbetur pa kryetrajner.

Fitim Llapashtica përmes një postimi në profilin e tij në ‘Facebook’ ka treguar se nga data 8 nëntor nuk është pjesë e klubit.

Gjithashtu Llapshtica ka bërë të ditur se është i hapur për oferta nga klubet tjera të interesuara.

Më poshtë e gjeni postimin e tij:

Të nderuar miq e dashamirë të sportit.

Me këtë postim dua të ju informojë se që nga data 8 Nëntor, nuk jam pjesë e KF Vllaznia Pozharan, ku isha angazhuar si kryetrajner.

KF Vllaznisë i dëshiroj suksese.

Jam i hapur për bisedime dhe i mirëpresë ofertat nga klubet e interesuara.

Puna, angazhimi maksimal dhe profesionalizmi kanë qenë dhe do të jenë gjithmonë pjesë e rrugëtimit tim.

Me respekt,

Fitim Llapashtica

Related posts
Sport

Këto janë skuadrat e kualifikuara në raundin eliminues në Ligën e Kampionëve

Sport

Barcelona nuk ia del në “Allianz Arena”, mposhtet nga Barcelona

Sport

Futbollisti i Dritës pritet të operohet, luajti 60 minuta me dorë të thyer ndaj Prishtinës

Sport

Barcelona pëson edhe golin e tretë

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *