Sport

Zyrtare: Fanellat me ngjyrë të gjelbër nuk do të lejohen të përdorën më në Serie A, kjo është arsyeja

Serie A ka marr një vendim të çuditshëm.

Fanellat me ngjyrë të gjelbër që nga sezoni 2022-2023 nuk do të lejohen më.

Kjo pasi po i shkakton telashe komentatorëve dhe gazetarëve për t’i vërejtur futbollistët që janë duke luajtur.

Postime të ngjajshme
Sport

Kështu i pritën “Dardanët” ekipin olimpik të xhudos

Sport

Në sheshin e Prishtinës pritje madhështore për medalistet olimpike

Sport

Zyrtare: Ky do të jetë kundërshtari i Prishtinës në “play-off” nëse e kalon Bodo Glimtin

Sport

Përfundoi aventurën me Ukrainën, zbulohet pse u largua Andriy Shevchenko