Sport

Zyrtare: Enis Gavazaj prezantohet te skuadra e re

Dinamo e Tiranës ka arritur marrëveshjen me një emër mjaft të njohur për futbollin shqiptar.

Enis Gavazaj është prezantuar te Dinamo.

Prizrenasi Gavazaj në edicionin e fundit ishte pjesë e Prishtinës ku e fitoi edhe titullin kampion.

Lajmin e bën të ditur klubi i Dinamos në rrjetet sociale.

Njoftimi i Dinamos:

Enis Gavazaj, një tjetër afrim për Dinamon. Blutë kanë nënshkruar sot marrëveshjen me mesfushorin anësor, 26-vjeçarin Enis Gavazaj.Djaloshi nga Prizreni, pas eksperiencave brenda dhe jashtë vendit, rikthehet edhe njëherë në Shqipëri për të veshur fanellën e 18 herë kampionëve, duke premtuar se do të japë më të mirën për skuadrën!.

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina