Sport

Zyrtare: Drita prezanton transferimin e radhes

Drita e ka kompletuar edhe transferimin e radhës në afatin kalimtar të verës.

“Bardhekaltrit” në ambientet e stadiumit në Gjilan kanë prezantuar futbollistin kosovar, Tun Bardhokun.

Bardhoku dhe Drita kanë nënshkruar marrëveshje dyvjeçare me mundësi të vazdhimit edhe për një vit tjetër.

27-vjeçari do ta pasojë Arago Jamalin i cili u largua sot nga nënkampionët e Kosovës.

Klubi i fundit ku Bardhoku ishte pjesë ishte FC Prishtina.

Postime të ngjajshme
Sport

"Efekti" Berisha rriti vlerën e Prishtinës, tani bardhekaltërit bëhen klubi më i shtrenjtë në Kosovë!

Sport

Batatina i kundërpërgjigjet “Xhebrailave”

Sport

Ronaldo biznesmen i suksesshëm, i ndryshoi jetën 40 mijë njerëzve

Sport

Ish futbollisti i Prishtinës nënshkruan për skuadrën e njohur evropiane