Sport

Zyrtare: Bylbyl Sokoli e konfirmon largimin e tretë nga Gjilani

Bylbyl Sokoli e ka konfirmuar edhe largimin e tretë nga klubi i Gjilanit.

Zyrtarisht, deri më tani nga klubi gjilanas janë larguar Erlish Frashëri dhe Jackson Ferreira, shkruan “Zeri.info”.

Por, trajneri i Gjilanit ka thënë se edhe mesfushori Gramoz Kurtaj i ka ndarë rrugët me skuadrën.

“Kemi pasur tri largime. Frashëri, Ferreira si dhe Kurtaj”, ka deklaruar Sokoli në “Dueli Sportiv”, përcjell “Zeri.info”.

Ndryshe, Sokoli pret përforcime të reja te Gjilani pas tri largimeve në fjalë.

Postime të ngjajshme
Sport

Ish-futbollisti i Dritës dhe Gjilani në stërvitje te Ballkani, por klubi ende nuk e ka zyrtarizuar

Sport

Dana White pas bisedës me Khabibin tregon nëse do të rikthehet në UFC

Sport

Ish-mbrojtësi i Kosovës shfaqet në përgatitje me Gjilanin, por klubi ende nuk e ka zyrtarizuar

Sport

Dallku dhe Dautaj i bashkohen Gjilanit në Durrës, futbollistët mund të ‘firmosin’ gjatë ditëve në vazhdim