Sport

ZYRTARE: Ballkani prezanton talentin 21-vjeçar që ka luajtur në Portugali dhe Gjermani

Ballkani ka prezantuar talentin e ri 21-vjeçar si përforcimin e fundit të skuadrës.

Mesfushori Malsor Ajeti është zyrtarisht pjesë e skuadrës suharekase.

Ajeti është blinduar me kontratë tre vjeçare nga drejtuesit e Ballkanit.

Mund të jetë një imazh i 1 person dhe teksti

“Ajeti ka provuar edhe klube me emër në Shqipëri e jo vetëm, teksa ka qenë pjesë e Skënderbeut, por ka luajtur edhe në Portugali me Porton U19 dhe Manheim U19 në Gjermani”, thuhet në njoftimin e Ballkanit.

Postime të ngjajshme
Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina

Sport

Muriqi flet rreth së ardhmes së tij