Sport

Zyrtare: A&N transferon talentin 21 vjeçar

Ekipi A&N ka arritur të bëj një transferim bombastik.

Skuadra A&N ka lajmëruar se ka transferuar sulmuesin 21 vjeçar nga Bregu i Fildishtë, Noumoufa Diarra, transmeton Indeksonline.

Diarra në të kaluarën ka qenë pjesë e Trepçës dhe KF Dardanës.

Postimi i plotë:

𝗡𝗢𝗨𝗠𝗢𝗨𝗙𝗔 𝗗𝗜𝗔𝗥𝗥𝗔 – vishet bardh e kaltërt

I lindur me 02/09/2000 në Bregun E Fildishtë(Cote d’Ivoire), një sulmues premtues i cili na bashkohet skuadrës tonë e që e njeh mirë futbollin Kosovar pasiqë në të kaluarën ishte pjesë e skuadrës së Trepçës dhe më vonë pra edicionin e kaluar ishte pjesë e KF Dardana nga Kamenica , Diarra pritet të na ndihmojë shumë si pjesë e skuadrës pasi që është një sulmues i ri e madje edhe një “Bomber” , skuadrës i është bashkuar qysh në stervitjen e parë pas prezantimit dhe është i gatshëm drejt arritjes së objektivave me FC A&N

Postime të ngjajshme
Sport

Napoli mposht bindshëm Bayernin në kuadër të miqësoreve para-sezonale

Sport

Liverpool gati kontrata e reja për 6 yjet e tyre, disa nuk janë në listë

Sport

Zyrtare: Rahoveci prezanton përforcimin e ri i cili vjen nga Llapi

Sport

Zyrtare: Futbollisti shqiptar largohet nga Prishtina