Sport

Zyrtare: A&N prezanton trajnerin e ri

Skuadra nga Prizreni ka zyrtarizuar trajnerin e ri.

Ky është njoftimi.

Te nderuar futbolldashes dhe tifoze te klubit tone AN, sot kemi nderin te ju prezantojme kryetrajnerin tone te ri , te mirenjohurin z.Megzon Visoka.


Megzon Visoka ka nje karriere te pasur ne zejen e trajnerit duke qene se ne te kaluaren ka punuar ne klubet : Ramiz Sadiku, Gjilani, Flamurtari, Llapi , Ulpiana dhe se fundmi Vitia.

Kryetrajnerit i deshirojme mireseardhje ne klubin tone dhe i deshirojme shume suksese.
Forca A&N

Forca Prizren

Postime të ngjajshme
Sport

Sot Juventus-Torino: Këto janë formacionet e mundshme

Sport

Arbëria - Drenica: Forma e të dyja skuadrave në pesë ndeshjet e fundit dhe përballjet direkte

Sport

Trepça '89 - Gjilani: Forma e të dyja skuadrave në pesë ndeshjet e fundit dhe përballjet direkte

Sport

Ndeshje interesante zhvillohen sot në Ligën e Parë