Sport

Zvicra publikon listën, Kosova merr një lajm të keq

Trajneri i ri i Zvicrës, Murat Yakin ka publikuar listën e futbollistëve të ftuarve për ndeshjet e shtatorit.

Në listë është fituar edhe futbollisti tjetër shqiptar Andi Zeqiri për të cilën ende mbanë shpresë Kosova se mund të bëhet pjesë e saj.

Sulmuesi i Brighton ka shansin të debutoj në ndeshjet ndaj Greqisë e Italisë.

Yakin ka thënë se ka biseduar me telefon edhe me Granit Xhakën e Xherdan Shaqirin dhe se është i lumtur që do t’i ketë në skuadër.

Më poshtë gjeni listën e futbollistëve të ftuar.

Postime të ngjajshme
Sport

Shkëlqen Asensio, Real Madridi mposht bindshëm Mallorcën

Sport

Ronaldo kalon Messin si futbollisti më i paguar

Sport

Valon Berisha publikon pamje të rënda të këmbës pas lëndimit

Sport

Lyoni triumfon me përmbysje ndaj Troyes, kjo është nota e Shaqirit pas golit të shënuar