Lajme

Zonja e Parë shkakton të qeshura teksa i drejtohet Bidenit: Joe, vëmendje

Zonja e Parë e SHBA, Jill Biden, e nxiti Presidentin Biden të përqëndrohet në fjalimin e saj gjatë një momenti të këndshëm në një aktivitet që shënoi fillimin e udhëtimit të parë jashtë shtetit të Presidentit, ditën e mërkurë.

Zonja e parë u tha anëtarëve të shërbimit ushtarak të vendosur në Royal Air Mildenhall në Mbretërinë e Bashkuar që të uleshin gjatë mesazhit të saj të shkurtër në këtë ngjarje.

Presidenti u kthye për të parë ushtarët e vendosur prapa skenës, duke bërë që zonja e parë të kërkojë vëmendjen e tij në podium.

“Joe, kushtomë vëmendje”, tha Zonja e Parë.

Presidenti u kthye nga përpara skenës dhe e përshëndeti ushtarakisht me humor, duke nxitur të qeshura nga Zonja e Parë dhe turma.

Zonja e Parë shkakton të qeshura teksa i drejtohet Bidenit: Joe, vëmendje

Zonja e Parë e SHBA, Jill Biden, e nxiti Presidentin Biden të përqëndrohet në fjalimin e saj gjatë një momenti të këndshëm në një aktivitet që shënoi fillimin e udhëtimit të parë jashtë shtetit të Presidentit, ditën e mërkurë.

Zonja e parë u tha anëtarëve të shërbimit ushtarak të vendosur në Royal Air Mildenhall në Mbretërinë e Bashkuar që të uleshin gjatë mesazhit të saj të shkurtër në këtë ngjarje.

Lexo Edhe:
Komandant Remi publikon pamje nga momenti para hyrjes së UÇK-së në Prishtinë
Presidenti u kthye për të parë ushtarët e vendosur prapa skenës, duke bërë që zonja e parë të kërkojë vëmendjen e tij në podium.

“Joe, kushtomë vëmendje”, tha Zonja e Parë.

Presidenti u kthye nga përpara skenës dhe e përshëndeti ushtarakisht me humor, duke nxitur të qeshura nga Zonja e Parë dhe turma.

https://www.youtube.com/channel/UCV1ffUbyWrX1_fR4g22kgxQ

Postime të ngjajshme
Lajme

Fëmija 10-vjeçar i shpëtoi jetën motoçiklistit, ja me çka e shpërbleu policia gjermane

Lajme

“Bisha” që u rrokullis në bjeshkët e Deçanit, dalin detajet se cila është vlera e saj

Lajme

Reagon koloneli amerikan që shërbeu në Kosovë, pasi mbështetësi i Kurtiti tha se SHBA’ja nuk duhet të përzihet në punët e brendshme të Kosovës

Lajme

Ja cili është qyteti i fundit i çliruar nga Serbia 22 vjet më parë