Lajme

Zjarr i madh te tregu në Fushë Kosovë, tymi shpërndahet në Prishtinë

Një zjarr dyshohet të ketë përfshirë një lokacion të tregut në Fushë Kosovë, ndërsa tymi është shpërndarë edhe në Prishtinë.

Nuk dihen shkaqet që çuan deri te zjarri, si dhe nuk dihet nëse përveç dëmeve materiale ka edhe persona të lënduar.

Zjarrëfikësit dhe ekipet e policisë janë parë të kenë shkuar në vend të ngjarjes.

Postime të ngjajshme
Lajme

Ky është kosovari që humbi jeten në plazhin e Shëngjinit

Lajme

Zjarr në Suharekë: Kryetari kërkon ndihmë

Lajme

Zjarr i madh në fshatin Studençan të Suharekës

Lajme

Humb jeten një pushues në plazhin e Shëngjinit