Lajme

Zjarr i madh shpërthen në hyrje të Gjakovës

Një zjarr i madh është ndezur në afërsi të një fabrike në hyrje të Gjakovës.

Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Gjakovës, Nusret Gjurkaj, ka dhënë për Reporteri.net se zjarrfikësit dhe policia janë në në vendin e ngjarjes.

Gjurkaj ka thënë se nuk dihet ende shkaku i zjarrit, por se po punojnë për ta shuar atë.

Nuk dihet as nëse ka ndonjë të lënduar që mund të ketë qenë në afërsi të vendit ku ka shpërthyet zjarri.

Reporteri.net do të ju mbajë të informuar në lidhje me rastin. /Reporteri.net
https://video.gjirafa.com/flzqkecvbfmvghixgast-05-7aec0fa83390c6d8ae1b6fe962ae0df0-video-240p-converted-mp4

Postime të ngjajshme
Lajme

Këto janë komunat që nuk kanë asnjë rast aktiv me koronavirus

Lajme

MSH ka një thirrje për qytetarët e Kosovës

Lajme

KEDS: Në këto zona do ketë ndërprerje të energjisë elektrike

Lajme

Rama i përgjigjet ftesës së Kurtit, tregon se a do ta vizitojë Kosovën