Lajme

Zjarr i madh në fshatin Studençan të Suharekës

Disa pjesë të një fushe në fshatin Studençan të Suharekës janë përfshirë nga flakët.

Në pamjet e siguruara nga Gazeta Online “Reporteri.net” shihet se një fushë ka filluar që të digjet në përmasa të mëdha.

Reporteri.net ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe të njëjtit kanë bërë të ditur se zjarrfikësit janë njoftuar për këtë incident.

https://video.gjirafa.com/untitled-design-mp4-6

Postime të ngjajshme
Lajme

Çfarë thotë Marrëveshja e Brukselit për targat e Kosovës?

Lajme

Qytetarët mbushin veturat me ushqim e pije për policët në Veri

LajmeSport

Ideja interesante e Përparim Ramës për stadiumin “Fadil Vokrri”

Lajme

Kjo është situata aktuale në Jarinjë