Sport

Zhegrova nuk ia pasoi topin dy herë brenda një aksioni , ky ishte reagimi frustrues i Berishës

Kosova mbrëmë u mposhtë me rezultat 2-1 nga Sllovenia në një ndeshje me shumë vendime skandaloze nga gjyqtari polak Bartosz Frankowski.

Por, gjatë ndeshjes Bernard Berisha shfaqi nervozën e tij në Edon Zhegrovën, i cili nuk ia pasoi topin gjatë një aksisoni, shkruan Reporteri.net.

Berisha ishte i vetëm në krahë, por Zhegrova në dy raste brenda pak sekondave hezitoi për t’ia gjuajtur topin djaloshit nga Peja.

Kujtojmë që kjo nuk është hera e parë që Zhegrova nuk bashkëvepron me shokët e skuadrës, ani pse sonte pati një paraqitje mjaft të mirë kundër Sllovenisë.

Postime të ngjajshme
Sport

Statistikat e Ronaldos dhe Messit në listën e ngushtë për formacionin e vitit

Sport

Barcelona e do Shkodran Mustafin në janar

Sport

ZYRTARE: Peja bëhet me kryetar të ri

Sport

UEFA publikon listën me kandidatët për ekipin e vitit