Sport

Zhegrova e nis vitin me super-paraqitje, trullos kundërshtarët

-ADVERTISEMENT-
-Advertisement-

Ylli kosovar, Edon Zhegrova ka filluar vitin 2020 mjaftë mirë.

Ai ka kontribuar me një asistim të mrekullueshëm në ndeshjen e sotme të Baselit kundër Dusseldorfit.

Basel arriti të fitonte me rezultat 3-2 me golat e Campos, Widmerit dhe Stockerit, mirëpo ai që e mori vëmendjen ishte Zhegrova, i cili u tregua fantastik përballë futbollistëve kundërshtar, duke ia pamundësuar atyre që të bëjnë ndonjë gjë para tij.

 

-Advertisement-
Postime të ngjajshme
Sport

I mbajtur një vit në burgun serb pasi e ngatërruan me dikë tjetër, Petrit Dula pas lirimit rrëfen për periudhën e vështirë që kaloi

Sport

Gjilani kalon në epërsi ndaj Llapit

Sport

Shënon Llapi, e ngushton rezultatin

Sport

Duka më i votuari në UEFA, rizgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv